„Kapkodd a lábad” Játékos Sor-és Váltóverseny Országos Diákolimpia Döntő 

2023.03-28-án, Szolnokon került megrendezésre a FODISZ által szervezett „Kapkodd a lábad” Játékos Sor-és Váltóverseny Országos Diákolimpia Döntője, melyre iskolánk a budapesti fordulót megnyerve jutott el. Az országból a legjobb 9 iskola mérte össze tudását a különböző nehézségű akadálypályákon. Diákjainkkal már nagy izgalommal vártuk ezt az eseményt, hiszen hétről hétre készülve rengeteg energiát, szorgalmat fektettek a felkészülésbe. A munkának meglett az eredménye, tanítványaink szoros és izgalmas versenyben végül a dobogó 3. fokára állhattak fel. A csapat tagjai: Kótai Mózes (2. osztály), Ruszó Ketrin (2. osztály), Sánta Patrik Dávid (2. osztály), Baranyi Attila (3. osztály), Gergely Dávid (3. osztály), Kóté Anasztázia (3. osztály), Berkes Márk (4. osztály), Csanya Rikárdó (4. osztály), Vidák Sára Lilien (4. osztály), Marosvári András (5. osztály).

Végtelenül büszkék vagyunk tanítványainkra, és felkészítő tanáraikra, Kovácsné Andréka Zsuzsára és Tóth Gyulára.

Gratulálunk nekik!

Jenei Andrea
intézményvezető