Don Jani kalandjai – Közönségszavazás

Örömmel értesítünk Mindenkit, hogy iskolánk Szín-Kör-Játék színjátszó csoportja a legújabb darabjukkal jelentkeztek a Budapesti Operettszínház által meghirdetett „Tiétek a színpad” elnevezésű játékra, és amivel bekerültek a középdöntőbe. A mai napon ellátogatott hozzánk Czikora István László színész, aki mentorként hasznos tanácsokkal, ötletekkel látta el a csapatot. A Don Jani kalandjai premier előadásáról készült felvétel felkerült a Budapesti Operettszínház Facebook oldalára, ahol egy közönség szavazáson is részt vesz. A legtöbb szavazatot kapott mű bekerül a döntőbe.

A szavazás menete: A linkre kattintva megjelenik a videó. A videó alatti 👍Tetszik gombot kell megnyomni, és kész is.

Szavazni 2022. 11. 17. 16.00 óráig lehet. Köszönjük, ha támogatja tanulóink továbbjutását!

Videó link