Ki Mit Tud?

Ebben az évben is iskolánk adott otthont a mára már népszerűvé vált tehetségkutató vetélkedő, a Ki Mit Tud? Budapesti és Pest megyei döntőjének, 2019. április 12-én . A versenyző gyerekek több kategóriában (vers; mese, báb, színdarab; ének-zene; tánc és rajz) indulhattak, s minden kategória zsűrijébe elismert szakembereket, neves művészeket, ismert személyiségeket kértünk fel.

Vers kategória:
– Hűvösvölgyi Ildikó – Kossuth-díjas színművésznő
– Karner Judit – magyar-angol szakos tanár
– Kajáry Ildikó – intézményvezető
Mese, báb, színdarab kategória:
– Tóth András – A Vígszínház színésze – a zsűri elnöke
– Lengyel Zoltán – intézményvezető
– Markielné Mészáros Márta intézményegység-vezető
Ének-zene kategória:
– Katonáné Malmos Edit – Józsefvárosi Zeneiskola igazgatója – a zsűri elnöke
– Töreky Árpád – Magyar Állami Operaház énekkarának nyugalmazott művésze
– Ammerné Nagymihály Emília – intézményvezető
Tánc kategória:
– Csécsi Barnabás – Benedek Elek Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény címzetes igazgatója, Pesterzsébet díszpolgára – a zsűri elnöke
– Gál Nóra – gyógypedagógus, néptáncos
– Sári Éva – pedagógiai szakértő Oktatási Hivatal
Rajz kategória:
– Fazakas Flóra – keramikus
– Csécsi Barnabás – Benedek Elek Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény címzetes igazgató, Pesterzsébet díszpolgára, a zsűri elnöke
– Markielné Mészáros Márta – intézményegység-vezető
A különböző iskolákból érkezett gyerekek és a saját tanulóink is nagyon jól érezték magukat a Józsefvárosi Önkormányzat, a Belső-Pesti Tankerületi Központ, a Játékkal A Tudásért Alapítvány, a Pensio Minőségi Közétkeztetés Kft, Szatmárkert-Hodász Szövetkezet által szponzorált vetélkedőn, amelyen remélhetőleg mind a gyerekek, mind az őket felkészítő pedagógusok felejthetetlen élményekkel gazdagodtak.

Elért eredményeink:
Színdarab 5-8. 1. helyezés
Egyszer egy menőfi
Bódi Amanda
Rákosi Tímea
Szabó Zoltán Márk
Hamza Dávid
Hengl Éden Manó
Mózer Krisztián
Pók Gyula Zoltán
Pók István Bertalan
Varga Amanda
Dévényi János

Zene 5-8. 1. helyezés
Évszázadok zenéje
Csécs Zoltán
Kuglics Dávid
Maruzs Krisztián
Mohácsi Ramóna
Mózer Krisztián
Pókos Achilles
Rákosi Tímea
Szilágyi- Kovács Levente
Rajz kategória
1-4. évfolyam: Tóth Dezső 4. o.1 helyezés, B. Áron 4. o. 3. helyezett,
5-8. évfolyam: Gergely Rajmund 6. o. 3. helyezett
Közönségdíjas: Tóth Dezső 4. o.

Gratulálunk minden résztvevőnek és felkészítő pedagógusnak egyaránt!

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.