FODISZ BUDAPESTI TEREMATLÉTIKA BAJNOKSÁG

2018. november 29-én került megrendezésre a FODISZ által szervezett Budapesti Terematlétika Bajnokság a Soroksári Sportcsarnokban. A megmérettetésen 18 tanulónk vett részt idén. A verseny az elejétől a végéig barátságos hangulatban zajlott. A küzdelmek három korosztályban és négy versenyszámban (szivacslabda hajítás, helyből távolugrás, medicinlabda dobás, 30 m-es síkfutás) zajlottak. Diákjaink elszántsággal teli küzdelmet folytatva számos érmes helyezést értek el a népes mezőnyben. Varga Zsanett 3. osztályos és Oláh Krisztofer 5. osztályos tanulóink a saját korosztályukban az összetett versenyt is megnyerték, így tovább jutottak az országos versenyre!

I. korcsoport:

Varga Zsanett: 30 m-es síkfutás: 1. , szivacslabda hajítás: 2., helyből távolugrás: 1.
Fehért Rubin: 30 m-es síkfutás: 3.
Rákosi Tímea: szivacslabda hajítás: 1., medicinlabda dobás: 3.
Ferenczi Levente: szivacslabda hajítás: 1.

II. korcsoport:

Bódi Amanda: medicinlabda dobás: 3.
Oláh Krisztofer: medicinlabda dobás: 1., szivacslabda hajítás: 1.
Ruszó Achilles: szivacslabda hajítás: 2.

III. korcsoport:

Danyi Ágnes: szivacslabda hajítás: 2.,
Hamza Dávid: szivacslabda hajítás: 3., helyből távolugrás: 3., 30 m-es síkfutás: 2.

Váltófutás:
Varga Zsanett, Bódi Amanda, Ferenczi Levente, Oláh Krisztofer: 3. helyezés

Gratulálunk a versenyen résztvevő diákjainknak!

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.