Karácsonyi ünnepség 2017

Hagyományainkhoz hűen a téli vakáció előtti utolsó tanítási napon, 2017. december 20-án, a negyedik adventi gyertyagyújtásunk után rendeztük meg iskolánk karácsonyi ünnepségét. Azt az ünnepséget, amelyen Jenei Andrea intézményvezető karácsonyi köszöntőjét, majd tanári kórusunk ünnepi a cappella énekét és Markielné Mészáros Márta általános iskolai intézményegység-vezetőnk karácsonyi szavalatát követően iskolánk Szín-Kör-Játék és Furulya Tehetségműhelyeinek közös, A fenyőfa című produkcióját tekinthettük meg. A közel negyedórás színdarab után intézményünk vezetősége kiosztotta az osztályoknak szánt ajándékcsomagokat, amiket az Óbudai Egyetem hallgatói és munkatársai gyűjtöttek, illetve állítottak össze kis- és nagydiákjaink számára.
Ezúton is köszönjük az Óbudai Egyetem karácsonyi felajánlását! Köszönjük továbbá a Magyar Református Szeretetszolgálat jégkrémadományát, amellyel nagy örömet szereztek tanulóinknak.