Az 1848–49-es forradalom és szabadságharc 175. évfordulójának megünneplése

Intézményünkben a mai napon csodálatos műsorral emlékeztek meg tanulóink az 1848–49-es forradalom és szabadságharc 175. évfordulójáról és arról, hogy Petőfi Sándor 200 éve született.
A műsor előtti héten az iskolában Petőfi Sándor verseinek másolásából, és a feltámadott a tenger című költeménye ihlette alkotásokból kiállítás is nyílt. A műsorra és a kiállításra a belépő egy 5 Ft-os Kossuth-bankó volt.
A műsorban tanulóink verset mondtak, énekeéltek, táncoltak, így egy összművészeti alkotást hoztak létre kollégáink vezetésével.
Köszönet a mai ünnepség szervezőinek, Marossy Endréné Icának, Gaál-Schneider Icának, Bukó Andreának, Csóka Annának, Mészáros Béláné Gyöngyinek és Menich Klára Andreának a tanulók felkészítéséért, a nagyon színvonalas műsorért, az egész iskola és a tornaterem díszítéséért, a két verseny meghirdetéséért és lebonyolításáért. Sok szeretettel gratulálunk nekik és a műsorban szereplő tanulóknak is. Nagy örömet és szép élményt szereztetek nekünk!

Jenei Andrea
intézményvezető