Labdarúgás Országos Diákolimpia Döntő

Az idei évben iskolánk képviselhette Budapestet a FODISZ által szervezett Labdarúgás Országos Diákolimpia döntőjén, miután április 22-én megnyertük a Regionális Diákolimpia bajnokságot, ezzel biztosítva továbbjutásunkat.

A 2022. április 26-án, Budapesten megrendezésre kerülő eseményen összesen hat megyéből érkeztek az iskolák. Az ünnepélyes megnyitón jelen volt Dunai Antal olimpiai bajnok labdarúgó is, aki motiváló, ösztönző beszéde után az első kezdőrúgást is elvégezte.

Sportolóinknak három küzdelmes mérkőzést kellett megnyerniük ahhoz, hogy végül a döntőig eljussanak. Az utolsó meccs sportszerű, nehéz mérkőzés volt, melyen végül diákjaink alul maradtak, így végül az előkelő 2. helyen végzett iskolánk.

A csapat tagjai: Herkó Zsolt, Mózer Krisztián, Pók Gyula Zoltán, Pók István, Gombos Martin, Hamza Dávid, Szilágyi-Kovács Levente

Gratulálunk diákjainknak!